Terug 15 april 2020

VERSTERKING VAN ONZE JEUGDACADEMIE

KV Mechelen hecht belang aan een goede jeugdwerking en een doorstroming van jonge Belgische talenten naar de eerste ploeg. Het mag dan ook niet verbazen dat de club hoog scoort als het gaat om (jonge) Belgen in de basisploeg. Om dit nog te bestendigen in de toekomst is er besloten om onze jeugdwerking te versterken.

Sportief directeur Dennis Hendrickx, die nu ook al eindverantwoordelijke was van ons jeugdproject en door zijn ervaring over de nodige expertise beschikt, zal in de toekomst voltijds ingezet worden in onze jeugdacademie.

Ook Sven Swinnen, die buiten zijn werk als assistent coach, de ‘high potentials’ voor zijn rekening nam, zal voltijds werken voor de jeugd als head of performance and Development

Samen met jeugdvoorzitter Dirk Beullens en Guy Van Herp zullen ze het sportief comité vormen van onze jeugdacademie dat instaat voor:

  • Het maximaliseren van de ontwikkeling en doorstroming van jonge talenten vanuit onze jeugdacademie naar de A-kern
  • De jeugdscouting in binnen -en buitenland
  • Het damesvoetbal is in volle groei en ook daar wil het sportief comité volop ondersteuning voor geven

De club wenst beide heren alle succes in deze nieuwe uitdaging!