best viewed 1

INTERNATIONAL U13 TOURNAMENT KV MECHELEN – WEDSTRIJDSCHEMA (LIVE UPDATED ON 22/4/17)

KV-Mechelen

   KOMMA BOARD - PRINTSCREEN JPeG 120x99

WEDSTRIJDEN VOORSELECTIE (1 x 20 min)

TERREIN A / POULE A  9.00 RSC Anderlecht – KAA Gent   3 – 0
 9.25 FC Metz – Willem II   1 – 0
 9.50 Sparta Rotterdam – RSC Anderlecht   1 – 1
10.15 FC Metz – KAA Gent   0 – 1
10.40 Willem II – Sparta Rotterdam   0 – 1
11.05 FC Metz – RSC Anderlecht   1 – 1
11.30 KAA Gent – Willem II   0 – 1
11.55 Sparta Rotterdam – FC Metz   0 – 1
12.20 Willem II – RSC Anderlecht   0 – 3
12.45 Sparta Rotterdam – KAA Gent   0 – 1
TERREIN B / POULE B  9.00 KV Mechelen – NAC Breda   0 – 0
 9.25 Club Brugge – SBV Exelsior   0 – 0
 9.50 Lille OSC – KV Mechelen   1 – 0
10.15 Club Brugge – NAC Breda   0 – 1
10.40 SBV Exelsior – Lille OSC   0 – 1
11.05 Club Brugge – KV Mechelen   1 – 1
11.30 NAC Breda – SBV Exelsior   0 – 2
11.55 Lille OSC – Club Brugge   2 – 2
12.20 SBV Exelsior – KV Mechelen   1 – 1
12.45 Lille OSC – NAC Breda   0 – 0

 

FOTO & VIDEO

KVM International u13 Tournament 22 APR 17
Op de Facebookpagina, exclusief voor dit event, kan je zelf foto’s en video’s plaatsen.

 

LUNCH TIME

12.20   FC Metz,   Club Brugge
12.45   Willem II,   RSC Anderlecht,   SBV Exelsior,   KV Mechelen
13.10   Sparta Rotterdam,   KAA Gent,   Lille OSC,   NAC Breda

 

RANGSCHIKKING PER POULE

# POULE A PTN D +/- D+ D-
1 RSC Anderlecht 8 +6 8 2
2 FC Metz 7 +1 3 2
3 KAA Gent 6 -2 2 4
4 Sparta Rotterdam 4 -1 2 3
5 Willem II 3 -4 1 5
# POULE B PTN D +/- D+ D-
1 Lille OSC 8 +2 4 2
2 SBV Excelsior 5 +1 3 2
3 NAC Breda 5 -1 1 2
4 Club Brugge 3 -1 3 4
5 KV Mechelen 3 -1 2 3

u13 bekers detail

KLASSEMENTSWEDSTRIJDEN (2 x 15 min)

TERREIN A 14.10 Plaatsen 9 en 10 (A5 – B5) Willem II-KVMechelen  4 – 1
14.50 Plaatsen 5 en 6 (A3 – B3) KAA Gent – NAC Breda  0 – 5
TERREIN B 14.50 Plaatsen 7 en 8 (A4 – B4) Sparta Rotterdam-Club Brugge  0 – 2
TERREIN A 15.30 Plaats X1 (A1 – B2) RSC Anderlecht – SBV Excelsior  3 – 0
TERREIN B 15.30 Plaats X2 (A2 – B1) FC Metz – Lille OSC  0 – 2
TERREIN A 16.15 Plaatsen 3 en 4 (SBV Excelsior – FC Metz)  0 – 1

 

FINALE (2 x 20 min)

TERREIN A 17.00 Plaatsen 1 en 2 (RSC Anderlecht – Lille OSC) 0 – 3

 

1. Lille OSC
2. RSC Anderlecht
3. FC Metz
4. SBV Excelsior
5. NAC Breda
6. AA Gent
7. Club Brugge
8. Sparta Rotterdam
9. Willem II
10. YR KV Mechelen

 

TOP SCORER: Bouanani, Badredine (Lille OSC)

BEST PLAYER: Agyei, Enock (RSC Anderlecht)

BEST GOALIE: Hoscheck, Tanguy (FC Metz)

 

u13 Sparta Rdam

(bdh)