Terug 5 december 2019

International Volunteer Day

Geachte Vrijwilligers,
Vandaag, op ” International Volunteer Day”, staan wij graag even stil bij het uitzonderlijke werk dat jullie doen voor onze club. Wij willen alle vrijwilligers bij KV Mechelen Jeugd, G-Team én Dames van harte bedanken.
Wij zijn enorm dankbaar dat deze uitzonderlijke vrijwilligers, dag in dag uit, zich inzetten om de werking van onze club zeer vlot en professioneel te laten verlopen in welke rol dan ook, van de kledij te wassen, TM van een ploeg, klusjes, zorgen dat de kleedkamers proper zijn na wedstrijden en trainingen, …. dit telkens met een grote glimlach.
Het is een eer om met jullie elke dag te mogen samenwerken en daarom een welgemeende DANK U van al onze Spelers en Speelsters alsook het bestuur van VZW Yellow-Red KV Mechelen Jeugdacademie.
Met hoogachtende groeten,
De Speelsters, Spelers alsook het Jeugdbestuur